Juniorijoukkueiden yhteystiedot kaudella 2023-2024

 

U18-joukkue (synt.2005 ja myöh. sekä maks. 3 pelaajaa synt. 2003 ja myöh.) 

Valmentaja:    
Tom Niiranen tom.niiranen@gmail.com 040 727 2090
Joukkueenjohtaja:    
Maria Räisänen raisanenmaria8@gmail.com 040 0859297
Mikko Matilainen mikko.matilainen@shi-g.com 040 5062316
Huoltajat:    
Arto Piironen   040 5087220
     

U16-joukkue (synt.2007-2008)

Valmennnus:    
Lasse Karppinen  lassekarppinen@hotmail.com 045 279 8644
Joukkueenjohto:    
Janne Hokka janne.hokka@valttikate.fi 040 8013431
Ville Tolvanen ville.tolvanen@cranetekfinland.fi 041 3187720
Talousasiat:    
Reetta Kettunen reetta.kettunen75@gmail.com 040 7322670
Annukka Pöllänen annukka.pollanen@gmail.com 040 7014100

U12-joukkue (pojat synt. 2011 ja myöhemmin ja tytöt y-pelaajia) 

Valmentajat:    
Janne Kainulainen   jannekainu@hotmail.com 040 755 0093
Kim Niiranen kim.niiranen@gmail.com 040 707 5937
     

U10 (synt.2013 ja myöhemmin)

Valmentajat:    
Lasse Karppinen lassekarppinen@hotmail.com 045 279 8644
Jukka-Pekka Hoffren jukka-pekka.hoffren@pel-tuote.fi 040 845 4999
     

Varkauden Aluelämmön luistelukoulu 

Valmentajat:    
Jukka-Pekka Hoffrén jukka-pekka.hoffren@pel-tuote.fi 040 845 4999
Lasse Karppinen lassekarppinen@hotmail.com 045 279 8644

 

2024 © WP 35 | Design: HAAJA

  • op
  • Andritz
  • Kaksruusua
  • Lähitapiola
  • Riikinvoima

  • Lakimajakka
  • Storaenso
  • Kimmonkone
  • Laatuteline
  • Varkauden Aluelämpö